Pojištění domácnosti

od různých pojišťoven

Pojištění domácnosti České pojišťovny

Pojistili jsme se u ČP, včera ráno tu byl jejich technik ohodnotit škodu, odpoledne přišla SMS, že je vyřízeno a kolik dostaneme, takže super. Navíc i částka příjemně překvapila.


Pojištění domácnosti České pojišťovny

Chatu jsem pojišťovala v době, kdy jsem byla na mateřské a byla jsem zde trvale hlášená. Věděla jsem, že stěhování je změna, která by se měla hlásit a tak přišel po mé telefonické výzvě, pracovník pojišťovny, aby mi smlouvu opravil. Přišel, řekol že je to jedno, že by měl mít pouze někdo z těch obou domácností, prostě člen rodiny, trvalé bydliště na chatě. No a pak nás na chatě vykradli, ale tak, že nám nezbylo nic. Měsíc to zbytečně řešila policie pak mi objednali na pojišťovnu na projednání likvidace. Zjistili, že nebydlím ve vykradeném domku, jehož jsem majitel, ale v bytě, kterého jsem také majitelem. Podotýkám znovu, že obě nemovitosti byly pojištěny dlouhodobě u stejného ústavu. Bylo mi řečeno, že nedostanu zaplaceno nic z ukradených věcí, pouze to, co bylo pevně přiděláno ke zdi, zničené dveře. Důvod, nebyla jsem tam já hlášena trvala. Bránila jsem se tím, že mi bylo řečeno, že stačí, aby tam bydlel někdo z mojí rodiny a kým mi to bylo řečeno. Pán již u nich nepracoval a nikdo i přes mé žádosti nehledal důkaz, že u mě byl na návštěvě, že jsem smlouvu posílala k posouzení , prostě nic. Odvolala jsem se. Bez úspěchu.


Pojištění domácnosti Kooperativa

Dobrý den. Mám u kooperativy pojištěné úplně všechno. Auto,děti,sebe,domácnost, dům, pojistku na blbost.Nikdy jsem žádný problém s vyplacením pojistné události neměla.Spíše naopak…Děti při úrazu byli vyplacené do týdne od podání, Při pojistné události havarijního pojištění taky žádný problém. Za mě kooperativu doporučuji…


Pojištění domácnosti ČSOB

Po prasknutí stupaček poslala ČSOB likvidátora, který mám slíbil zaplatit pouze vymalování stěn. Opravu stupaček a zednické práce platit odmítl, že to má zajistit vlastník baráku. Už dva týdny čekáme na další návštěvu likvidátora.


Pojištění domácnosti Allianz

Ihned vyplatili škodu po vykradení. Po útoku vandalů vypláceli několik tisíc jen na základě rozpočtu.