Povinné ručení

od různých pojišťoven

Povinné ručení AXA

Téhle pojišťovně se na hony vyhnout! Přesto, že jsem roky platila povinné ručení, odmítají uhradit náklady pojistné události. Zatím mě to stálo přes 50 000 Kč, protože poškozený vyhrožuje exekucí. A opět komunikace trvá přes rok, a výsledek - k pláči.


Povinné ručení Slavia

Poměrně levné povinné ručení. Nezahrnuje například odtah, jen organizaci. Když jsem potřeboval nastartovat přes startovací kabely, přijeli do hodiny.


Povinné ručení AXA

Nejhorší pojišťovna, kterou znám. To také potvrzuje několik mých známých. Co se tyče povinného ručení jsou docela levní, ale když jste poškozený a viník je klientem této pojišťovny tak to je hrůza. Co se týče proplacení pojistných události dělají docela problémy. Známa měla opraveno auto v značkovém servisu, poslala jim fakturu a čekala na peníze víc než měsíc. A navíc byla strhnuta částka na amortizace, i když předložila fakturu, že některé díly byly asi před rokem vyměněny za originální nové díly. Známa dála k soudu viníka, abych doplatil tu částku, co byla sražena pojišťovnou. Vyhrála ten soud a rozdíl zaplatila osoba, která zavinila nehodu.